آیا خرید مبل دست دوم ارزش دارد؟

خرید مبل دست دوم

ممکن است از خود سوال بپرسید که آیا خرید مبل دست دوم ارزش دارد یا خیر؟ در این مقاله از لایف هوم به این می پردازیم که آیا می توان با خرید مبل دست دوم، نیاز زیبایی خانه را برطرف کرد یا خیر.

اول از هر چیزی، باید ذکر کرد که انتخاب مبل دست دوم بعضی اوقات می تواند سودمند باشد و در برخی مواقع نیز، می تواند به شما ضرر مالی بزند. اول از هر چیزی، برای انتخاب مبل دست دوم یا خرید مبل نو، باید به بودجه خود نگاه کنید.

خرید مبل دست دوم با چه قیمتی؟

آیا بودجه شما به اندازه کافی موجود است که بتوانید یک مبل نو را خریداری کنید؟ آیا قصد خرید خانه یا دیگر وسایل دارید و با بودجه محدود مواجه هستید؟ این عوامل را در نظر بگیرید و پس از آن اقدام به خرید مبل دست دوم کنید.

اگر بتوانید یک مبل تازه را از شخصی خریداری کند، ارزش دارد تا آن مبل را به عنوان مبل دست دوم خریداری کنید. اما اگر مبلی که بیش از 5 سال از کارکرد آن می گذرد را خریداری کنید، باید گفت که انتخاب مناسبی نیست. زیرا این مبل نهایتا برای شما تا 3 یا 4 سال آینده کار کند و پس از آن شروع به نشست می کند.

بنابراین، برای انتخاب مبل دست دوم، باید به سن مبل، قیمت آن، کیفیت، مواد به کار رفته در آن و… توجه کنید.

خرید مبل دست دوم بهتر است یا خرید مبل نو؟

مطمئنا خرید مبل نو را باید به مبل دست دوم ترجیح داد. شما می توانید در فروشگاه لایف هوم، جدیدترین مبل های 2023 را خریداری کنید. لایف هوم تضمین می دهد که مبل های شما تا 10 سال نشست نداشته باشد و بهترین مواد را در مبل خود استفاده کرده است.

برای انتخاب مبل دست دوم، شما می توانید به دیوار، شیپور، یا دیگر پلتفرم های تبلیغات مردمی مراجعه کنید و از آنجا به دنبال خرید مبل دست دوم باشید.

برای خرید مبل جدید نیز می توانید به فروشگاه آنلاین لایف هوم یا به فروشگاه فیزیکی آن در کنگان مراجعه کنید و اقدام به خرید مبل جدید همراه با ضمانت نامه کنید.

چگونه برای خرید مبل دست دوم اقدام کنیم؟

برای خرید مبل دست دوم، شما باید به یک سری نکات دقت کنید. همانطور که در ابتدای مقاله ذکر شد، باید به سن مبل، مواد به کار رفته در مبل دست دوم، وضعیت کوسن مبل و… را بررسی کنید.

بر روی مبل دست دوم بنشینید و ببینید که میزان راحتی مبل به چه صورت است؟ ببینید که آیا راحتی مبل یا سختی آن را متوجه خواهید شد یا خیر.

زمانی که بر روی مبل می نشینید، نباید در مبل فرو بروید و مبل باید استحکام لازم را داشته باشد. به هنگام انتخاب مبل دست دوم، به پایه های چوبی یا فلزی مبل دست دوم دقت کنید.

مبل پایه چوبی بهتره یا مبل پایه فلزی؟ در مقاله ای از لایف هوم، به این پرداختیم که کدام یک از پایه ها برای مبل مناسب است.

نتیجه

در این مقاله برای شما نحوه خرید مبل دست دوم را ذکر کردیم. با دقت کردن به نکات ذکر شده در این مقاله، قادر خواهید بود تا یک خرید عالی برای مبل دست دوم را داشته باشید. کافی است تا به نوع مبل، مدل آن، سن، مواد به کار رفته در مبل و… دقت داشته باشید.

برای انتخاب مبل دست دوم یا مبل نو، می توانید با کارشناسان ما در فروشگاه لایف هوم تماس بگیرید و از آنها برای خرید مبل جدید یا دست دوم راهنمایی بخواهید.

lifehome
ارسال دیدگاه